Echipa

Consiliul de Administrare

Sergiu Mihailov

Președinte Reprezentant AO „Pro Cooperare Regională”

Aurelia Zaporojan

Membră a Consiliului de Administrare Reprezentantă AO „Centrul de Mediere și Consultanță pentru Tineri”

Gheorghe Mereuță

Membru al Consiliului de Administrare Reprezentant AO „Mileniul III”

Echipa administrativă

Natalia Postolachi

Directoare executivă

Andrian Buga

Coordonator al departamentului management al serviciilor

Golovatîi Livia

Coordonatoare a departamentului educație, management proiecte și dezvoltare; coordonatoare de proiect

Olga Moraru

Coordonatoare a departamentului financiar; contabilă-șefă

Ala Brînza

Kinetoterapeut

Aliona Ciobanu

Specialistă în angajare asistată

Ana Pricop

Manager financiar

Vitalie Rusu 

Coordonator de proiect

Ana Spînu

Mediatoare comunitară; psiholog supervizor

Ina Cojocaru

Coordonatoare de proiect

Doina Petreanu

Mediatoare comunitară

Natalia Babîră

Specialist resurse umane

Victor Surdu

Administrator tehnic

Anastasia Selivestru

Asistentă de proiect

Nedelcu Tatiana 

Asistentă socială

 

Ana Spatari

Asistentă de proiect; responsabilă de comunicare și PR

 

Echipa de asistente medicale

Iulia Brumari

Asistentă medicală în cadrul echipei mobile Fălești.

Alina Draganel

Asistentă medicală în cadrul echipei mobile Fălești.

Anna Dreglea

Asistentă medicală în cadrul echipei mobile Fălești.

Ala Grozavu

Asistentă medicală – Viișoara, Edineț.

Larisa Leanca

Asistentă medicală – Tîrnova, Edineț.

Veronica Petrovici

Asistentă medicală – Trinca, Edineț.

Silvia Pîntea

Asistentă medicală – Gordinești, Edineț.

Alexandra Chihai

Asistentă medicală

 

Valentina Vicol

Asistentă medicală – Gordineștii Noi, Edineț.

Tomac Tatiana

Asistentă medicală în cadrul echipei mobile Fălești.

Ludmila Dubinschii

Asistentă medicală în cadrul echipei mobile Glodeni.

Echipa de lucrători sociali

Maria Bârcă

Lucrătoare socială – Cuizăuca, Rezina.

Boris Braniște

Lucrător social – Racovăț, Soroca.

Liudmila Braniște

Lucrătoare socială – Racovăț, Soroca.

Mariana Pîrțu

Lucrătoare socială – Gribova, Drochia.

 

Svetlana Cebanu

Lucrătoare socială – Petreni, Drochia.

Galina Brînzei

Lucrătoare socială – Sofia, Drochia.

Ludmila Guilă

Lucrătoare socială – Băxani, Soroca.

Valentina Donighevici

Lucrătoare socială – Hitrești, Fălești.

 

Victoria Guriev

Lucrătoare socială – Gordinești, Edineț.

Maria Ilcov

Lucrătoare socială – Risipen-Bocșa, Fălești.

Vera Postolachi

Lucrătoare socială – Edineț, Edineț.

 

Agafia Poiană

Lucrătoare socială – Fundurii Vechi, Glodeni.

 

Liudmila Rotari

Lucrătoare socială – Făleștii Noi, Fălești.

Valentina Tanasi

Lucrătoare socială – Mărăndeni, Fălești.

Stela Pîslaru

Lucrătoare socială – Viișoara, Edineț

 

Aurica Vasiloi

Lucrătoare socială – Cuhureștii de Sus, Florești.

 

Angela Vigulearschi

Lucrător social – Pietrosu Nou, Fălești.

Galina Codreanu

Lucrătoare socială – Pelinia, Drochia.

Echipa de îngrijitori